April Ariadna*Pl - kot brytyjski Hodowla Underleyhall*PL w zasadzie powstała w roku 2003 wraz z pojawieniem się w naszym domu pierwszej kotki hodowlanej, a 18.02.2005 otrzymaliśmy przydomek zarejestrowany w Feline Federation Europe za posrednictwem Międzynarodowego Towarzystwa Miłośników Kotów MTMK-ICF.
02.04.2006 nasz przydomek został zarejestrowany w World Cat Federation poprzez klub, do którego należymy, czyli Międzynarodowy Klub Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych - IBSCC.
02.12.2008 zarejestrowaliśmy przydomek również i w Federation Internationale Feline.

Od stycznia 2010 roku, mimo posiadania przydomka w trzech federacjach felinologicznych, większość naszych kociąt otrzymuje rodowody FIFe, wydane przez Felis Polonia.

Staramy się specjalizować w hodowaniu zdrowych, jak najlepszych w typie i kolorze kotów brytyjskich o umaszczeniu z białym (głównie bikolory).

Nie wszystkie nasze koty hodowlane mieszkają z nami. Część od wczesnej młodości mieszka w nowych domach i tylko uczestniczy w naszym planie hodowlanym. Czasem zdarza nam się podejmować ciężką i bolesną decyzję o oddaniu do nowego domu któregoś z dorosłych kotów. Najczęściej jest to podyktowane zmianami w hierarchii stada po wykastrowaniu/wysterylizowaniu któregoś z "rządzących" kotów.

Wszystkie nasze koty są zdrowe, szczepione i otoczone stałą opieką weterynaryjną, którą roztaczają nad nimi lekarze z lecznicy Bokserska w Warszawie, a w szczególności dwie panie doktor - Ilona Blanc i Karolina Pilak. Żywimy je karmami suchymi i puszkowymi znanych firm: Royal Canin, Mastery, Purina Pro Plan, Applaws.
W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z Animal DNA Laboratory w Australii.